Tarief is per dagdeel (5 uur) vanaf €159,-.
Contact via verhuur@adventkerk.nl
De Zalen van het Adventcentrum zijn van verschillende grootte variërend van 25 tot 350 m2, voor 15 tot 450 personen, allemaal licht en fris van kleur en bescheiden ingericht.
De gecombineerde zaal Wind+Vuur is geschikt voor maximaal 45 personen. Een ruime garderobe, goede sanitaire voorzieningen (incl. mindervalidentoilet) en WiFi in het hele gebouw zijn aanwezig. De zalen worden ook apart verhuurd (Wind voor max 30 personen en Vuur voor max 15 personen).
Naast onze eigen activiteiten, huisvesten wij een aantal partijen op zowel vaste als wisselende momenten in de week. Daarnaast is nog voldoende ruimte om onze faciliteiten te verhuren voor bijvoorbeeld vergaderingen, wijkbijeenkomsten, trainingen, familiefeestjes, recepties, trouwerijen, concerten, symposia enzovoort. Faciliteiten zoals een beamer kunnen in overleg tegen een vergoeding gebruikt worden.
Voorzieningen
Oppervlakte m2
50 - 100 m2Prijs per uur
€100,00Waar
Ringweg Kruiskamp 74Amersfoort
Contact
Heb je een vraag?
Stuur een bericht via het onderstaande contactformulier: